آموزش آبرنگ

بدون شک یکی از دلنشین ترین تکنیکهای نقاشی که شاید همه ما از کودکی خاطره ای از آن داشته تکنیک زیبای آبرنگ می باشد

توضیحات دوره آموزشی آبرنگ

بدون شک یکی از دلنشین‌ترین تکنیک‌های نقاشی که شاید همه ما از کودکی خاطرات زیادی از آن داشته باشیم تکنیک زیبای آبرنگ می‌باشد.

عموما تکنیک آبرنگ به صورت خیس در خیس در دنیا کار شده و شاید اولین ذهنیت هر کسی از تابلوهای آبرنگ طرح‌های محو و کم رنگ و حالت ابر و بادی باشد، اما آموزش آکادمی پویانژاد بر اساس تکنیک خشک در خشک بوده و چون سبک ما هایپر رئال می‌باشد بنابراین توجه به جزییات و شبیه سازی در این روش بسیار مهم و نتیجه کار بسیار چشم نواز و زیبا می‌باشد که در دنیا کمتر دیده می‌شود .

لوازم اصلی این تکنیک جعبه آبرنگ و قلم موهای مختلف ، انواع چسب و مقوای مخصوص آبرنگ بوده و برای شروع این دوره نیاز به گذراندن دوره طراحی و پرداز نمیباشد و هنرجویان میتوانند بصورت مستقیم وارد تکنیک آبرنگ شوند.

پس از پایان بخش آموزش هنرجویان میتوانند تابلو دلخواه خود را بنا بر سلیقه شخصی مانند پرتره ، طبیعت بیجان ، حیوانات ، گل و دیگر طرح ها در سایز مورد نظر انتخاب و زیر نظر اساتید کار کنند .

همچنین در پایان دوره هنرجویان میتوانند با شرکت در آزمون دوره ای مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای کشور را دریافت نمایند که در ایران و تمام دنیا معتبر میباشد .