آموزش مدادرنگی

در این دوره تکنیک سایه پرداز با نوک تیز مداد آموزش داده شده که هنرجو را قادر میسازد بافتهای مختلف مانند بافت پوست، مو، پارچه، موی حیوانات و دیگر بافتهای مختلف را بر روی مقوا اجرا کند

توضیحات دوره آموزشی مدادرنگی

یکی از زیباترین و لطیف‌ترین تکنیک‌های نقاشی که در بین علاقمندان بیشترین طرفدار رادارد تکنیک مدادرنگی سبک هایپررئال می‌باشد .

هنرجویانی که تکنیک پرداز را که پیش نیاز دوره مدادرنگی هست به اتمام می‌رسانند در صورت تمایل می‌توانند این دوره را شروع کنند. در این دوره آموزش از اجزا مختلف چهره شروع شده و انواع ترکیب رنگ و ساخت و ساز بافت‌های مختلف پوست و مو، پارچه، موی حیوانات و دیگر بافت‌ها با استفاده از نوک تیر مداد رنگی و تکنیک پرداز بر روی مقوا کار می‌شود.

در این تکنیک الزاما باید از مدادرنگی فابرکستل پلی کروم استفاده شود چون فقط این مدل از مدادرنگی قابلیت ترکیب رنگ تا 18 لایه را دارا میباشد.

پس از پایان بخش آموزش هنرجویان میتوانند تابلو دلخواه خود را بنا بر سلیقه شخصی مانند پرتره ، طبیعت بیجان ، حیوانات و دیگر طرح ها در سایز مورد نظر انتخاب و زیر نظر اساتید کار کنند .

همچنین در پایان دوره هنرجویان میتوانند با شرکت در آزمون دوره ای مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای کشور را دریافت نمایند که در ایران و تمام دنیا معتبر میباشد .